Strona główna » Firma » Nasi Partnerzy

Południowokoreańska firma Vatech została założona w 1992 roku, od początku specjalizując się w urządzeniach do rentgenodiagnostyki. Wykorzystując potencjał innowacyjnej gospodarki rozwijała się niesłychanie szybko i w 2005 r. wprowadziła jako pierwsza na świecie hybrydowy system pantomografii, cefalometrii i tomografii CBCT (3-in-one) Picasso Trio. Kolejne lata owocowały kolejnymi innowacyjnymi produktami takimi jak seria pantomografów Pax, przenośne systemy rtg AnyRay czy systemy radiografii EzSensor. Produkty te by³ły wielokrotnie nagradzane na całym świecie (reddot Award, Medical Design Excellence, iF product design, MDEA, Japan GD etc.).

Obecnie grupa Vatech składa się z kilku osobnych działów zajmujących się m.in. produkcją stomatologicznych urządzeń rtg, produkcja mechanicznych podzespołów, konstrukcji i obudów, oprogramowania (Ewoo Soft), systemów rtg medycznych i weterynaryjnych oraz, co szczególnie istotne, opracowaniem i produkcją paneli obrazowych.

O innowacyjności Vatech mogą świadczyć liczne rozwiązania wprowadzane jako pierwsze na rynku globalnym:

  • pierwszy system 3-in-one w 2005r.
  • pierwszy system z automatycznym przełączaniem PAN/CBCT w 2007r.
  • pierwszy aparat z funkcją wielowarstwowej pantomografii Multifocus/Autofocus w 2009r.
  • najszybszy cefalostat skanujący
  • pierwszy system zrównujący dawkę pantomografii i tomografii CBCT obejmującej oba łuki zębowe

Od 2009 roku udział Vatech w rynku globalnym lokuje firmę wśród 5-ciu największych producentów, z silną tendencję wzrostową.

blank

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy portfolio naszych produktów.

Firma TrollDental z główną siedzibą w Szwecji dostarcza wysokiej jakości produkty, które są tworzone w ścisłej współpracy z dentystami. Rozwój produktów z zastosowaniem nowych technologii pozwala wprowadzić szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów usprawniających codzienną pracę w każdym gabinecie stomatologicznym. Cyfryzacja w branży stomatologicznej przyniosła nowe wyzwania dla firmy TrollDental.

Historia rozwoju stomatologii w Szwecji sięga XVII wieku. Uważa się ją za jedną z najlepszych na świecie. Standardy opieki w krajach skandynawskich są bardzo wysokie, dlatego firma TrollDental spełnia najwyższe normy jakości. Obecnie firma TrollDental posiada kilka spółek zależnych w różnych częściach świata. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem regionalnych dealerów lub bezpośrednio do gabinetów stomatologicznych.

blank

Zespół Pioon rozpoczął projektowanie i produkcję laserów dentystycznych w 2007 r.

Od pierwszej generacji do chwili obecnej, zespół Pioon był i jest pionierem w zakresie wprowadzania najnowszych technologii w dziedzinie stomatologii.

Piąta generacja lasera stomatologicznego H1 zasilana jest inteligentnym systemem operacyjnym Android, który umożliwia przechowywanie dużej ilości informacji klinicznych oraz filmów. Daje to ogromną przewagę nad konkurencją.

Otrzymaj bezpłatną wycenę!
Napisz do nas!

    Zamknij