Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG
szablon_glowny_Pax-i_3D_GREEN_16
Nowa odsłona innowacyjnej technologii GREEN CT

VATECH PAX-I 3D GREEN 16

 Producent: Vatech pobierz pdf

baner_1_GREEN_16

Green 16 to zaawansowany, cyfrowy system obrazowania 4 w 1, który wykonuje badania  PANTOMOGRAFICZNE, CEFALOMETRYCZNE (Opcjonalnie), CBCT, oraz SKANOWANIE MODELI. Aparat występuje również w wersji Geen 18 z maksymalnym polem obrazowania 3D 18x10cm.

Zapewnia wysokiej jakości obrazy przy minimalnej dawce promieniowania. Łącząc doświadczenie firmy Vatech oraz zaawansowane technologie, GREEN 16 zwiększa wartość diagnostyczną w celu lepszego planowania leczenia i zadowolenia pacjenta.

naglowek_GREEN16_2

baner_3_GREEN16Green 16/18 oferuje wiele zakresów pola widzenia. Szeroki wybór pola widzenia umożliwia użytkownikowi wybranie optymalnego pola obrazowania 3D oraz minimalizuje ekspozycję na obiekty znajdujące się poza obszarem zainteresowania. W zależności od potrzeby diagnostycznej mamy do wyboru pola widzenia 18×10, 16×9, 13×10, 12×9, 8×9 i 5×5. Pozwalają one zarówno na diagnostykę stawów skoroniowo-żuchwowych czy zatok, a także precyzyjną ocenę pod względem endodontycznym przy mniejszych polachh widzenia. Wszystkie skany są realizowane jednym przebiegiem głowicy, bez klejenia skanów. Powstałe obrazy zapewniają optymalne informacje dla profesjonalistów.

 

 

naglowek_GREEN16_3

baner_4_GREEN16Green 16/18 minimalizuje ilość artefaktów poruszeniowych, przy najkrótszym czasie skanowania. To najszybszy tomograf na rynku.

Zapewnia doskonałe obrazy diagnostyczne, jest źródłem dumy każdej ugruntowanej praktyki dentystycznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo pacjentów.

naglowek_GREEN16_4

To, co zostało opracowane przez inżynierów Vatech, łamie wiele konwencji radiologii stomatologicznej.

Zawsze uważano, że przy niskiej dawce promieniowania pojawia się gorsza jakość obrazu, co czyni go bezużytecznym w diagnostyce. Jednak, Green 16/18 zapewnia najwyższej jakości obrazy zachowując przy tym najniższą dawkę promieniowania. Osiągnięcie niepowtarzalnej jakości obrazów przy niskiej dawce promieniowania jest nowym – złotym standardem w obrazowaniu cyfrowym.

baner_6_GREEN16

Jedyny na rynku system wykonujący skan 3D 8x9cm obejmujący wszystkie zęby, w rozdzielczości 0,12mm w czasie 4,9 sekundy. Poziom dawki odpowiada wartościom jednego badania pantomograficznego na kliszy.

Green 16 to najnowszy na rynku system PAN/CBCT z wielokrotną rekonstrukcją obrazu 3D. Znacząco zmniejsza się ilość artefaktów poruszeniowych, rośnie rozdzielczość i czytelność obrazu.

baner_5_GREEN16

Funkcja ART-V (nazywana również Smart MAR) automatycznie redukuje artefakty metaliczne, co przedkłada się na większą czytelność powstałych zdjęć. Wyraźne obrazy znacząco zwiększają wartość diagnostyczną zdjęć przy planowaniu implantów.

 

Dostępny z najszybszym na rynku cefalostatem skanującym w czasie 1,9 sekundy. Z uwagi na bardzo wysoką szybkość pracy układu jest on zamknięty w obudowie przypominającej rozwiązania OneShot.

 

baner_7_GREEN16Aparat wyposażony w funkcję skanowania modeli.  Posiada specjalnie zaprojektowaną, stabilną platformę do skanowania 3D dla modeli i wycisków gipsowych. Oprogramowanie Ez3D-i umożliwia eksport oraz import skanów w formacie stl co pozwala na integrację CAD/CAM.

 

Poznaj najnowsze technologie VATECH:


Oprogramowanie EzDent jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i posiada wszelkie niezbędne narzędzia obróbki obrazu oraz pomiarów i planowania.

Wyposażone w najnowsze narzędzia filtrów ostrzących, poprawia jakość uzyskiwanych zdjęć jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Program zapisuje dane pacjenta wraz jego obrazami, które mogą być obrabiane i wyświetlane w dowolnym miejscu kliniki.

EzDent gromadzi wszelkie rodzaje zdjęć w bezpiecznej bazie danych, pozwalając na intuicyjne ich organizowanie, wyświetlanie, drukowanie i eksport.

Konsultacje stają się interaktywne dzięki możliwości demonstracji pacjentowi stanu przed i po leczeniu. Wyjątkowy moduł konsultacji to dziesiątki animacji 3D ilustrujących pacjentowi przypadek.

baner_EzDent-i_2

W oprogramowaniu 2D istnieje możliwość wstawiania implantu na pantomogramie, a także konsultacji w zakładce Konsultuj.

baner_EzDent-i_4

Program daje możliwość szybkiego oznaczenia kanału na pantomogramie.

Oprócz standardowych funkcji bazy danych i narzędzi obrazowych EzDent posiada zestaw animowanych prezentacji do wizualizacji leczenia przy rozmowie z pacjentem, a także możliwość raportowania każdej wizyty, eksportu dokumentu w formacie pdf lub wysłania e-mail.

BANER_Ez3D-i_1

Nowe, szczególnie intuicyjne i wielofunkcyjne oprogramowanie Ez3D-i pozwala na odczyt dowolnych badań w uniwersalnym formacie DICOM. Każde badanie możemy w bardzo łatwy sposób eksportować i otworzyć w dowolnym oprogramowaniu obsługującym ten format.  To innowacyjne oprogramowanie w oparciu o analizę renderingu objętościowego wysokiej rozdzielczości rozszerza możliwości wizualizacji 3D. Unikalne i innowacyjne cechy oprogramowania ułatwiają szybką diagnostykę.

naglowek_Ez3D-i_33

baner_Ez3D-i_4

Moduł planowania implantów – za pomocą dwóch prostych kliknięć wprowadzamy wirtualny implant. Nowy, usprawniony proces znacznie poprawia łatwość obsługi i efektywność planowania implantu. Wizualna atrakcyjność systemu i trójwymiarowa analiza gęstości kości sprawi, że konsultacja staje się bardziej wydajna i umożliwia lepszą akceptację wybranej metody leczenia przez pacjenta.

naglowek_Ez3D-i_1

baner_Ez3D-i_2

Unikalna funkcja nawigacji na pantomogramie – 3D PAN, pozwala na jednoczesną diagnostykę 3D, co zwiększa intuicyjność pracy z tomografią CBCT, ułatwiając tym samym szybkie dokonanie diagnozy.

naglowek_Ez3D-i_2

baner_Ez3D-i_3

Za pomocą dwóch kliknięć możemy uzyskać objętość i minimalny obszar osiowy dróg oddechowych dla wydajnej diagnostyki.

naglowek_Ez3D-i_3

Ez3D-i_rendering_1

Szybko i łatwo przełączaj się między wieloma widokami VR.

Ez3D-i_rendering

Unikalne i innowacyjne cechy oprogramowania ułatwiające szybką diagnostykę:

Automatyczne ustawianie osi na podstawie widoku 3D – możliwość kontroli renderingu jednym prostym kliknięciem myszki. Aby dostać się do obszaru zainteresowania, nie jest już konieczne, żeby ustawiać położenie osi. Naciśnięcie inteligentnego przycisku na obrazie 3D renderingu objętościowego natychmiast pokaże sekcję, którą chcemy analizować. Ta przełomowa funkcja sprawia, że analiza jest szybsza i bez żadnych pomyłek.

Inteligentne Przycinanie – funkcja inteligentnego przycinania pozwala na uzyskanie przekroju renderingu objętościowego i oglądanie go z dowolnego kierunku.  Widząc przekrój z renderingu objętościowego pacjent o wiele łatwiej zrozumie zmiany patologiczne.

Analiza TMJ – oprogramowanie posiada rozbudowany moduł do analizy stawów skroniowo-żuchwowych.

Gotowy raport i wszechstronna możliwość przesyłania – Ez3D-i dzięki wbudowanym gotowym szablonom pozwala na dowolną kombinację obrazów raportu. Drukuje obrazy w skali 1:1 z logo Kliniki i innymi ważnymi informacjami. Istnieje możliwość przesyłania raportów i obrazów dzięki wszechstronnym narzędziom eksportowym takim, jak tworzenie plików w Email, PDF, CD oraz DICOM.

baner_Ez3D-i_8

 

Ognisko0.5 mmRodzaj sensoraCMOS
Zasilanie230VCzas skanuPANO 14.1 sek / 7.0 sek
CEPH 3.9 sek / 1.9 sek
CBCT 4.9 sek (5x5 - 8x9)/9.0 sek (12x9 - 18x10)
GeneratorNapięcie 60-99 kVp/
Prąd 4-16 mA
Dynamika14 bit
PozycjonowaniePacjent stojący/
Pacjent na wózku
FunkcjeCT + Pano + Ceph + Model Scan
Wielkość woksela5x5 : 0.08 mm / 0.12 mm
8x9 : 0.12 mm / 0.2 mm
12x9 : 0.2 mm / 0.3 mm
13x10 : 0.2 mm / 0.3 mm
16x9 : 0.2 mm / 0.3 mm
18x10 : 0.2 mm / 0.3 mm
WagaGREEN 16: (bez podstawy) 134 kg
GREEN 16 CEPH: (bez podstawy) 159 kg
Podstawa: 53 kg

WYMIARY:

 

 

wymiary_GREEN16

 

 

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

Ez3D-i_segment