Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG

krakdent 2017

W 1999 r. staliśmy się wyłącznym przedstawicielem GENDEX Dental Systems wprowadzając markę na rynek Polski. W ciągu następnych lat stała się ona liderem rynku, głównie dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu merytorycznemu oraz serwisowemu, które nadal pozostaje wyróżnikiem w skali kraju.

Od 2012 r. do portfolio produktów dołączyły doskonałe i innowacyjne urządzenia do obrazowania cyfrowego VATECH Global, rozszerzając zakres oferty i zwiększając jej konkurencyjność.

Firma jest zarządzana przez Tadeusza i Leszka Teleszów, wspieranych przez zespół profesjonalnych serwisantów i doradców klienta.

W roku 2015, po spełnieniu szerokiej listy niezbędnych warunków i rygorystycznych norm, ukończyliśmy proces akredytacji PCA z pozytywnym rezultatem. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce staliśmy się akredytowanym laboratorium upoważnionym do wykonywania specjalistycznych testów aparatury RTG.

MISJA Gent

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do najlepszej jakości sprzętu medycznego, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stale rozwijamy ofertę produktową również w nowych kategoriach. Stawiamy na budowanie trwałych relacji biznesowych, uwzględniając indywidualne oczekiwania Klientów.

MISJA Gent

• Kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych
• Najnowocześniejsze technologie
• Wysoką jakość wykonywanych usług
• Profesjonalny i wykwalifikowany serwis

MISJA Gent
Bezpieczeństwo

Zapewniamy wysokiej jakości produkty oraz usługi dla wszystkich naszych Klientów, dbamy o bezpieczeństwo przestrzegając wszelkie procedury pracy

Najnowsza technologia

Inwestujemy w technologię, aby zapewnić szybką i bezproblemową realizację zamówień

Certyfikaty

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, zatrudniamy najlepszych Specjalistów, aby zapewnić wzrost usług naszej firmy

Ekologia

Dbamy o środowisko, które nas otacza, kładąc nacisk na przestrzeganie wyznaczonych norm ekologicznych

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

Ez3D-i_segment