Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG
MISJA Gent

Prześlij do nas dokładne informacje o problemie, podaj swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.Proszę pamiętać o podaniu nazwy Gabinetu Stomatologicznego oraz nazwy urządzenia.Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego
tel. +48 12 294 40 15
biuro@gent.plZOBACZ WIĘCEJ DANYCH KONTAKTOWYCH

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Opis usterki

Załącz plik

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.gent.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GENT S.C. TADEUSZ TELESZ, LESZEK TELESZ, ul. Grzegórzecka 104 31-559 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@gent.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Profesjonalizm i rzetelność naszych serwisantów pozwalają na budowanie długookresowej relacji z naszymi Klientami. Rozpoczynając współpracę z prężnie rozwijającą się firmą VATECH, świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Nie zapominamy jednak o naszych Klientach, którzy zakupili inny sprzęt. Urządzenia otoczone są opieką serwisową doświadczonych i certyfikowanych serwisantów.

 

GENT Partner Twojego Sukcesu:

 

CERTYFIKATY

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

Ez3D-i_segment